FORUM SOSYAL SOHBET OYUN

Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 14 Aug 17 - 00:17

Cumhuriyet gazetesi tamamen yahudilerin eline geçmiş gibi görünüyor.

Tabi yahudiler Türkiye planlarını tarikatları kullanarak uyguluyorlar. 80 yıldır bu böyle.

Para ile besleyip büyüttükleri tarikatlar, sorun çıkarmaları gerektiği anda, camileri bombalayacaklar deyip eğitimsiz şartlandırılmış insanları palalarla sokağa döküyorlar. Gerçeği sadece tarikatın başındaki üç beş kişi biliyor, geri kalan para ile, din ile, güç ile şartlandırılıp kullanılan insanlar.

En son kullandıkları örgüt fetullah gülenin tarikatı.

Irakta saddamı devirip topraklarını kendi yönetimlerine almak içinde tarikat kullandılar. ve başarılı oldular. ismi neydi o tarikatın, kesnizani.

tarikat şeyhini paraya boğup ele geçirdiler,
tarikat liderinin 2 oğlu CIA paralarını kabul etti bir tanesi etmedi, onu öldürdüler. Yine para ile tarikatı büyüttüler. devlete soktular ve saddamla abd nin savaşında ordu abd ile savaşmadan teslim oldu.

aynısını Türkiyede ilk denemede başaramadılar ancak bir sonrakinde başaracaklar. Çünki iyi eğitilenden çok kötü eğitilen gençler yetiştiriyoruz.

ilkokullarda yazılım öğreteceğiz dediler, şimdi cihad öğretiyorlar... cahil kalabalıklar doluşuyor ve geleceğe dair hiç bir umut yok.

Gazeteler tVler tamamen yahudilerin ve tarikatların kontrolune girdi. 20 yıl öncesine kadar tamamen yahudilerin kontrolundeydi. Şimdi ortak çalışıyorlar.

Halk gerçek sandığı şeyleri bu gazete ve tv lerden öğreniyor ve maalesef kendi sonlarına yönlendiriliyorlar.

Zaten 1950 den beri modern görünen kölelerdik, yahudilere çalışıyorduk, artık çamura battık ve dahada gömülüyoruz. ırak gibi iç savaş ülkesi olmamıza kaç yıl kaldı bilemiyorum.

fetö aracılığı ile yahudi köleliğine geri döneceğiz, yada ırak suriye lübnan gibi liderlerin krallık yaşadığı, halkın sefalet içinde yaşadığı ilkel savaş ülkesi olacağız.

(Yazılma: 27 Temmuz 2017)

26641

2 Comment
İlayda Deniz İlayda Deniz
14 Aug 17 - 11:52
Sizde de baya bir yahudi duşmanliği var galiba. Gerçi haksiz da sayilmazsiniz. Kimse sevmiyor bunlari. Tabi iyi olanlari da vardir onlara bir sözüm yok ama onlar kadar sevilmeyen bir millet yok. Bütün dünyayi da elleride tutuyorlar. Allah islah etsin ne diyeyim.
İlayda Deniz İlayda Deniz
14 Aug 17 - 11:54
Kesnizani tarikatini ilk kez duyuyorum. Neden hiç okuduğu. Kaynaklarda bahsetmediler bilmiyorum. Takip ettiğim kaynaklar biraz kötü heralde. Ya da batı taraftari. Sözcüyü ve NTVyi takip ederdim. Şimdi daha çok yazarlari takip etmeye çalişiyorum her görüşten
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı