Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan
Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 20 Mar 18 - 16:15

Ülkemizin zenginliğinin paylaşımı konusunda abd ile kavga eden akp, abd ye sırtını döndü. Mecburiyetten döndü yoksa abd desteğinde o koltuklara kadar geldiler. Gençliklerinden itibaren tüm örgütlenmeleri maddi siyasi destek, abd emri ile suudilerden geldi. 100 yıldır böyledir. Emri abd verir, arap petrol zengini ülkeler uygular.

Akp, abd ile ülke değil kendi kişisel çıkarları sebebi ile bozuşunca, şimdi de rusya, iran ve yavaş yavaşta suriye ile birlik oluşturmaya başladı.

Suriye ve rusya açıkça pkk kampları barındıran ve pkk lıları her türlü destekleyen ülkeler.

İran konusunda net değilim... Rusya ve suriye çok net ve açık, pkk yı beslediler ve ülkemize saldılar ama iran ın durumu karışık. Yahudi basını iran da pkk yı destekliyor diyor ama yahudi basını harici başka yerlerden duymadan, okumadan doğrudur diyemezsin... O konuda yeterli bilgiye sahip değilim... okuduklarım var ama yetmez.

Suriye ve rusya ile kanki olacaksın.
niye,?
abd, akp ye madik attı diye...

rusya ve suriye ise sürekli bizi zehirleyen 2 ülke... tabi rusya son dönemde putin zamanında sapıttı, ondan öncesinde kurtuluş savaşı ve sonrasında büyük desteği oldu.

Bugün akp nin ve özal ailesinin sattığı dev kamu şirketleri hep rus desteği ve teknolojisi ile kurulmuştur. mesela PETKIM, mesela TUPRAS, şeker fabrikaları vs...

Aklım almıyor bu dünyayı ve insanları dicem ama desem yalan olur... son 3 yılda cevapsız pek soru kalmadı...

En son evrildiğimiz maymun türleri ve insanları karşılaştırınca her şey kabak gibi ortaya çıktı... her şeyi anlıyorum, ancak katlanması çok zor be yaw...

(25 Eylül 2017)

021123

You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı