FORUM SOSYAL SOHBET OYUN

Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Korku Hikayeleri Korku Hikayeleri
@korku-hikayeleri | 27 Mar 17 - 15:17

Otostopçu Hayalet Kız
Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyormuş. Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, "Gece yarısı böyle ıssız bir yerde ne yapıyosun Allah aşkına? Bu saatte, bu yaşta otostop mu yapılır?" demiş. Kız, "Beni evime götürür müsünüz amca? Buraya çok yakin" diyerek arka koltuğa oturmuş. Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bir elbise varmış. Evini tarif etmiş adama. Gerçekten de yakınmış ev. Bu kısa yolculukta adam kıza ne yaptığını sormuş ama kız pek konuşkan değilmiş.

Eve vardıklarında adam evin önünde durmuş, "İşte geldik küçük hanım" diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş. Gözlerine inanamamış ve korkmuş tabii. Hemen arabasından inip evin kapısını çalmış. Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış kapıyı. Adam heyecanla, "Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım. Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde..." demeye kalmadan yaşlı kadın adamın lafını kesmiş, "Biliyorum, biliyorum" demiş. "Sonra da ortadan kayboldu değil mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyor. Her cumartesi akşamı aynı şey olur..." demiş.

Meğer kız bir cumartesi gecesi arkadaşlarıyla gittiği bir partiden dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş. Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyormuş ama bunu bugüne kadar başaramamış. Kadın bunları anlatırken adamın gözü kapının yanındaki dolabın üzerindeki kızın fotoğrafına ilişmiş. Evet, kız aynı kızmış.

021257

You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı