Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Korku Hikayeleri Korku Hikayeleri
@korku-hikayeleri | 2 Mar 17 - 19:42

AHTAPOT - Ürpertici Bir Hikaye
14 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış. Karnı şişkinleşmiş, kusma nöbetleri geliyormuş. Sabahları yataktan hasta gibi kalkıyormuş. Fakat kız annesine ısrarla böyle bir şeyin mümkün olamayacağını, çünkü hiçbir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş. Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış.

Annesi, "Bu yaşta... Allah'ım Allah'ım, kepazelik bu." dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş. Sonunda anne küçük bir kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş. Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış. Çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tespit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl nedeni ortaya çıkmış.

Vakit kaybetmeden ameliyata alınmış tabii. Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında kızın karnını açmışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Meğer tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş. Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.

Olayın aslı sonradan anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesi ile birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış. Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış. Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye. İste bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış.

021458

Yorumlar kapalıdır.Other Shares

Recent SharesYukarı