Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 4 Feb 18 - 15:54

Abd hamburgerlerinin içinde et olmadığını yazmış ve bir fransız aşçı söyledi demiştim. İngilizmiş. Ama ben hala fransız olduğundan eminim ya.!!!
Her neyse haber bu.

Ünlü İngiliz aşçı Jamie Oliver, McDonald's hamburgerlerinin içindeki "et"in, hayvansal yağ hamuru ve amonyaktan oluştuğu defalarca açıklamıştı. Oliver, bu iddiayla kapitalist dünyanın en büyük simgelerinden biri olan McDonald's'a karşı açtığı davayı kazandı.

Sağlıkaktüel'de yer alan habere göre, Oliver kazandığı davayla, McDonald's fast food zincirinin gerçek et yerine, kasaplık hayvanın kesiminden geriye kalan et, tendon, yağ ve bağ doku karışımından oluşan macun kıvamındaki bir hamur ile amonyak kullandığını kanıtlamış oldu.

İngiliz aşçı ve televizyon programcısı Jamie Oliver, hamburger ve kızarmış tavukların (nugget) lezzetinin ardındaki ürkütücü gerçekleri ortaya çıkardı. Jamie Oliver'ın ifadesiyle, McDonald's restoranlarında servis edilen ürünler, besin olarak tanımlanamaz.
(23 Ağustos 2017)

181004

1 Comment
Ayhan Taşıkıran Ayhan Taşıkıran
5 Feb 18 - 02:54
Valla hayvansal yağ mıdır başka birşey midir bilemedm ama ne bulurlarsa koyuyorlar. Hele o hamburgerin içindekiler bambaşka şeyler
Yorumlar kapalıdır.Other Shares

Recent SharesYukarı