Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 30 Aug 17 - 11:14

Yeni keşif, İngiltere'de 15 bin yıl önce yaşayan insanların yamyam olduğu yönünde.

herhalde bu keşif, biraz kendilerine gelmelerini sağlar.

Batılı bilim adamları sık sık amerika yerlilerinin insan kurban ettiklerini dile getiriyorlardı. Arkasında yatan niyet ise, tamam biz onları 500 yılda katlettik, maya'ları, inka'ları, aztek'leri, kızılderilileri kılıçdan geçirdik, altınlarını değerli madenlerini 500 yıl boyunca avrupaya taşıdık, ama onlarda dini ritüellerde insan kurban ediyorlardı.

Yani öldürdük ama hak etmişlerdi, onlar kötüydü...

Al işte, zaman herşeyi hallediyor... yamyammışsınız olm siz... dicem ama, şu anki avrupalı kaç bin yıl önce ingiltereye göç etti bilmiyorum. 20bin yıl önce kenyadan yola çıkıp avrupaya geldiklerini okumuştum. Ama kaç bin yılda geldiler.???

Yolda sümerleride devirdiklerini, kanlarını bozduklarınıda tahmin ediyorum.. Sümerler mezopotamyada iken güneyden gelen kabileler den epey saldırı almışlar, asya ırkındanda saldırı almışlar... hep kendilerini savunmuşlar ama nereye kadar.?

tabi avrupalıya giydiriyorum ama bizden farkları yok demeye getiriyorum. yani onlar üstün değil, aynen bizim gibi hayvanlar.

Türkiyede dün 2 kızı motosikletli erkekler elle taciz etmişler. kızlar orda bekleyen motosikletli polislere gitmişler, durumu anlatmışlar. polislerde siz böyle giyinirseniz onlarda yapar demiş. Kızlar çıplak değil, 40 derece sıcakta sahil şehrinde normal şort var üstlerinde.

Ama polisin kafa belli, tacizci kafasındalar, onlar elledi biz elleyemedik kafası. tartışma sonucu kızları dövmüşler.
Ne sonuç çıkar. Polisin tekme atarken ayağı incindiği için kızlara ceza gelir...

tam bataklık olduk...
o polisin kızını taci etseler, tüm ülkeyi yakar... beyin yokki, bugün ona yarın sana...

EK: yeni okudum, kızların elinde bira şişesi varmış. polis şişeyi görünce kızlara orospu muamelesi yapmış.
doğru olan şu. polis bir çalışan ve kendisine öğretilen kuralları uygulamak zorunda, bunun için maaş alıyor. yapması gereken, doğru olan şu. Kızların elinde bira olması suçsa, işlem yaparsın. Suç değilse o konuda POLİS olarak bişey yapmaya hakkında yetkinde yok. Taciz edenler ise kanuna göre suçlu, onlar hakkında direk işlem yapman gerekir... Şu an ise, polislerin ağır ceza alması gerekir, örnek olması açısından...ama almayacaklarını hatta terfi etme ihtimallerinin olduğunu biliyoruz.
(12 Ağustos 2017)

051178

Yorumlar kapalıdır.Other Shares

Recent SharesYukarı