FORUM SOSYAL SOHBET OYUN

Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 14 Aug 17 - 00:20

Yıllardır bir çok yerde yazdım.

Batılı bilim adamları, dünyadaki tüm insanların aynı maymun türünden evrildiğini, güney doğu afrikada bir bölgede ilk defa var olduklarını ve buradan göçlerle tüm dünyaya yayıldıklarını söylüyorlardı.

Bu tezlerinide genetik araştırmalarla destekliyorlardı. Ortada genetik bulgular olduğu için, aklı başında bir insanın itiraz etmesine olanak yoktu.

Ama ben itiraz ettim.

Düşünceme göre bunun böyle olmasına imkân yoktu, insanlar aynı maymun türünden evrilmiş olamazlardı. Genetik bulgularda eksik ya da hata olmalıydı, yada bulgular yanlış yorumlanıyordu. Öyle ya, herkes aynı şeye bakar ama farklı sonuçlar çıkarırlar.

Batılıların tezleri dünyada genel kabul görmüştü çünki dünyadaki medya onların kontrolunde, medyaları sayesinde üniversiteleri bilim adamları hep ön planda. Karşı savlar duyulmuyor ya da baskı görüp dışlanıyordu.

Fakat benim beynim almıyordu bu olayı. dolaylı veriler, aynı türden gelmemize imkân olmadığını gösteriyordu.

Geçen yıl maymunların kan gruplarını öğrendiğimde olayı somuta dökebildim. Artı dünyanın kan gruplarına göre haritasını görünce her şey yerli yerine oturdu.

Şimdi tembellik çöktü, yazı da uzadı, maymunlar arası davranış farklarını ve insanlara uyarlamasını yazmam gerekiyor ama biraz ara vereyim.

ha diyeceğim o ki, dün ve bugün okuduğum bir haber, benim tezimi savunmaya başlayan bilim adamlarının çıktığını duyurdu.

İnsanlar aynı maymun türünden evrilmemiş diyorlar... günaydın.

Bu arada bu yazıyı 10 yıl sonra yazamam, direk içeri atarlar gibime geliyor. cihadla büyüyen çocuklar, 10 yıl sonra pala tutar hale gelecekler ve çoğunluğu oluşturacaklar.

(Yazılma: 27 Temmuz 2017)

16501

1 Comment
İlayda Deniz İlayda Deniz
14 Aug 17 - 11:50
Ne yani maymundan mi geldik biz. Benim eski işyerinde bi kamil abi vardi. Ben gorilden gelmeyim diyordu :D neden diye sormamiza gerek yoktu, goril gibiydi maşallah. İyi yerdi. Yemesini iyi bilirdi.
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı