Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan
Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 11 Jun 17 - 00:56

Bitcoin nedir? Arkasında kim var? Sahibi kim?

Bitcoin, en ünlü sanal para.

Bir süre önce merak ettim araştırdım. Sahibi kim.?

Sahibi kim onu yazmadan önce para nedir ve sanal paranın önemini biraz anlatmam gerekir.

Anlatmam zor olacak, ancak anlatmaya çalışayım.

Para alış veriş aracıdır. Elimizde tuttuğumuz üzerinde TL yada EURO yada DOLLAR yazan kağıt para nın gerçekte bir değeri yoktur çünki o kağıdı sobaya atsanız ısıtmaz, bina yapsanız çöker, araba niyetine binemezsiniz yemek niyetine yiyemezsiniz. O kağıdın hiç bir değeri yok.

İşte ülkeler ESKİDEN bu kağıt değerli olsun diye, ellerindeki para kadar devlet hazinelerinde ALTIN tutarlarmış. Altın değerli çünki az bulunan bir maden ve takas amaçlı binlerce yıldır kullanılıyor. Kendinden değerli.

Elinde 100 milyar kağıt parası olan ülke, 100 milyar liralık altını stokta tutmak zorundaymış.

Ancak bu ABD nin işine gelmemiş. Ben istediğim kadar para basarım arkadaş demiş, başlamış matbaada USD basmaya.

Ancak USD hala değerli neden çünki arkasında ABD ordusu var. Arkadaş, karşılığı altın tutmuyorsun bende o zaman USD denen matbaada bastığını kağıdı para niyetine kullanmayacağım diyen ülkelerin yöneticilerinin kafası kesiliyor.

En son saddamla kaddafinin kafası kesildi. Artı dünyada her ülkenin ihtiyacı olan petrol ve gaz USD ile takas ediliyor. Neden çünki arap ülkeleri ABDnin kontrolunde ve ABD öyle istiyor.

Ya ABD istediği kadar matbaada USD yazan kağıtlar basıyor sonra gelip bizim şirketlerimizi o değersiz kağıtlar ile satın alabiliyor ama biz neden merkez bankamızda üzerinde TL yazan kağıtlar basıp gidip bir ABD deki FORD otomotiv şirketini satın almıyoruz, salakmıyız.???

Evet salağız... abd ye batılıya arap'a tarlalarımızı, şirketlerimizi o kağıtlar için sattık, şimdi onlara çalışıyoruz... abd nin yetiştirdiği siyasetçiler yönetiyor bizi 1950 den beri...

Her neyse konu bu değil...

Dünyada USD kontrolu var ve bu kontrol ABD ye geniş imkanlar sunuyor. Matbaada USD basıp marsa robot gönderiyor, ordusunu besliyor, dünyada istediği şirketi satın alıyor... USD kullanılmadığı gün ABD biter...

Bir şeyi daha biliyoruz. ABD yi, abd iç savaşından beri, ingiltereyide yüzyıllardır yahudi aileleri yönetiyor. Tüm dev şirketlerinin sahibi yahudilerdir. CIA ve merkez bankalarının başında yahudiler vardır, medya yahudinin elindedir, finans tamamen yahudinin elinde...

Gelelim bitcoin e...

Gelecek internete kayıyor, pek çok ödeme internetten yapılıyor... İnternette bir ödeme aracına ihtiyaç var.

İnternetteki ödeme aracı yavaş yavaş kağıt paranın yerini alabilir.!!!

ABD eğer internet ödeme aracınında sahibi olmazsa, o zaman krallığı bitebilir. O sebeple ilk sanal ödeme aracını çıkarmak zorundadır...

İşte bitcoin bu düşüncenin ürünüdür... ABD nin çıkardığı ödeme aracıdır... ve tüm dünyada yahudiler aracılığı ile reklamını yapmaktadır...

Bizde de ekonomist bir yahudi var TV lerdede çıkıyor, reklamını o yapıyor. Adı mahfi eğilmez. NTV denen yahudi kanalında çıkıyor sık sık.

Bitcoini araştırınca arkasında ABD yokmuş gibi bir izlenim uyandırmaya çalışmışlar... hesapta bitcoin yazılımını bir japon üretmişte sonra bir akademisyene devretmişte, açık kaynak koduymuşta...!!!

Ama japonu canlı olarak gören yok.!!!

Devrettiği akademisyen kim.??? Şaşırtıcı değil, ABD üniversitelerinden princetonda çalışan bir akademisyen... Princeton kimin.? Yahudilerin kurduğu üniversitelerden biri.?

Açık kaynak kod olması bir şeyi değiştirir mi.? Hayır.!!! O kodu kim son derlemesini yapıp uygulamaya koyuyorsa, kontrol ondadır. İstediği kodu koyar, istediğini koymaz, sen bilemezsin... Görüntüde açık kaynaktır, açar bakarsın ama uygulamadaki yazılımın kontrolu sende değildir, veri tabanı kontrolu sende değildir... yahudidedir...

Yazılım kontrolu yahudide ise, bitcoin kontroluda yahudidedir. İstediği kadar kendi adına para ekler istediği kadar çıkarır. Güvenli görünsün diye yine yahudi kontrolundeki bir şirket kurup o şirketede bitcoin denetleniyor izlenimide uyandırabilirler. Şimdilik yok öyle bir kurum ama koyabilirler bu bir şeyi değiştirmez.

ABD merkez bankasını düşünün. FED. Sahibi rothschild ailesi başta olmak üzere yahudidir. Bu bankayı denetleyende aynı yahudi ailelerin yönettiği kurumlardır. Şimdi FED de kendi adlarına 10 gemi yasal para bassalar, benim haberim olurmu.? Senin.?

Rothschild ailesi dünyanın en zangin ailesi olduğu halde, serveti hiç bir yayın kuruluşunda yazmaz. herkesinki yazar onlarınki yazmaz.? Bu aile ayrı konu.!!!

İşte bir yahudi uygulaması.. bitcoin... olurda USD gözden düşerde sanal paralar yükselirse, yükselen bizim paramız olsun, yine istediğimiz gibi harcayalım derdindeler.

Dünyada hakim medya ve şirketler Yahudi kontrolunde olduğu için, başarı şansları çok yüksek...

(Yazılma tarihi: 16 Mayıs 2017)

031737

You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı