FORUM SOSYAL SOHBET OYUN

Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Sedir Ağacı Fan Sedir Ağacı Fan
@sedir-agaci | 19 Aug 17 - 01:00

İlginç ve düşündürücü bir haber.

ABD uzay kuruluşu NASA, İstanbul depremini önceden kestirmek için istanbul-silivri deprem merkezine sensörler göndermiş.

Tek başına bu haber bi şey ifade etmez. Aaaa dersin ne iyi insanlar, bu abd ne kadar kral bir ülke dersin.

Ama sorgulayan ve araştıran bir toplumda yetiştirilmişsen, koyun değilsen, acaba dersin bu bir iyilik göstergesimi başka birşeymi.!!!

Bilgin varsa, Türkiye nin en büyük düşmanının abd ve avrupa oldupunu bunlarıda yönetenin yahudi aileler olduğunu bilirsin.

Araştırmış okumuşsan, düşünme yorumlama yeteneğinde varsa, ABD nin 10 yıllar önce bir deprem yaratan cihaz geliştirdiğini ve bunu bir kaç kez denediğini bilirsin.

Bir denemesini rus topraklarında yaptı. Ruslar misilleme olarak ertesi yıl tüm batı ABD yi yaktı. batı abd yangınlarının aylarca sürdüğünü okumuşsunuzdur... Pek çok yerdede rus misillemesi olarak yazıldı...

Konu değil ama aynısı mesut yılmazın başbakanlığı döneminde bizde oldu. yunanlı lar Türkiye'nin turistik merkezlerindeki ormanları pkk lılara yaktırdı. yunanistandaki pkk kampları sır değil. Hemen ardından bizimkiler yunan ormanlarını yakarak orayı cehenneme çevirdi, bir dahada yunanlılar bu tür bir eyleme girişmedi.

Asıl konuya döneyim..
ABD deprem yaratan silahı geliştirdi, bunu dünyada düşman gördüğü başka bir kaç ülke üzerinde uyguladı.

ABD türkiyeyi kontrol altında tutmak için 100 yıldır uğraşıyor ve kontrol ediyor ama son 3 yılda hükümet abd kontrolunden çıktı, rusya ve çin e yanaşmaya çalışıyor...

Üzerine istanbul depremi sensörü gönderiyorlar... Hükümet başkanı olsanız bu girişime nasıl bakarsınız...???

(29 Temmuz 2017)

17646

1 Comment
Buse Ö. Buse Ö.
19 Aug 17 - 15:58
Yaparlar, herşeu beklenir bunlardan. Deprem de yaptirirlar tsuna mi de. Faydali bir amaçla kullansalar şaşarim zaten. Anca kendi çikarlarina
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı