Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Hasan Ali Hasan Ali
@hasan-ali | 8 dec 17 - 16:48

Ben bir şeyler yazdığım zaman sert yazıyorsun diyorlar bana. Çoğunluğa göre ne kadar haklılık payı var bilemiyorum ama kendime göre ben haklıyım. Sonuçta bir kişiyi hedef almıyorum özel olarak. Genel olarak eleştirmek/eleştirilmek neden kötü olsun ki zaten. Toplumsal gelişimi destekler. Veya onun gibi bir şey işte. Şu akıldan, mantıktan uzak hayatları eleştirmek olmasa, kim kendi kendine anlayabilir ki bazı şeyleri. Sırf kimse ses çıkarmaz, karışmaz diye sokak ortasında çocukları, kadınları dövenler yok mu sanki. Elimde olsa oracıkta yapışırım gırtlaklarına da, konumuz o değil şuan. Şimdilik canları cehenneme. Hatırlayınca bile hepsini bir kaşık suda boğasım geliyor.

Ayrıca bu yazının sonunu nereye bağlayacağımı merak ediyorsanız bir beklentiniz olmasın. Öylesine yazmak istedim ve yazıyorum bir şeyler işte. Nasılsa kimse fazla umursamayacak. Okuyanlar okuyup belki yorum yapar, okumayan zaten okumaz. Belki 3-5 kişi anca okur, belki de kimse okumaz. Ama içimden değil de en azından böyle dışarıya doğru içimi dökmek rahatlatıyor az da olsa. Daha önce pek yaptım sayılmaz, şimdiki duygularıma dayanarak söyledim rahatlatıyor diye. Tavsiye ederim yani. Buraya kadar okuyup da bu tavsiyemi görecek olursanız tabi.
Bir de...
Şuan bu yazıyı yazarken enerji harcıyorum, telefonu kullanıyorum, sonra paylaş butonuna basınca internet üzerinden sunucuya ulaşıp kaydolacak. Olur da birileri görüp tıklarsa sunucudan telefonuna aktarılmış olacak ve o kişiler de bunu okumaya zaman ayıracak, enerji harcayacak. Tabi "Ulan 5 dakikamı geri ver!" diye isyan eden olursa daha da kötü.
Düşündüm de, değer mi evrene bu kadar enerjiyi savurmaya? Yazdım buraya kadar ama en azından paylaşmasam mı acaba?

5141335

5 Comment
İlayda Deniz İlayda Deniz
10 dec 17 - 18:38
Okumayi severim ben. Okudum hepsini. Milletin ne dediğine bakmamak gerek ağzı olan konuşuyor işte. Dünyanin en iyi insani bile olsan sırf kiskançliği yüzünden sana muhalefet olan çikacaktir baya.
Buse Ö. Buse Ö.
11 dec 17 - 02:43
Ben o kadar sert yazdığnı görmedim ama yine de yazmaktan hiç vazgeçme. kim ne derse desin
Ayhan Taşıkıran Ayhan Taşıkıran
3 Jan 18 - 04:37
Boşver yaa ağzına geleni söyle. Millet unutur gider zaten ne takılıyorsun. Zaten onlar da konuşup unutuyor ne dediklerini sonra
Ayhan Taşıkıran Ayhan Taşıkıran
3 Jan 18 - 04:38
Tabi heerkes için söylemedim onu aklı başında olanları kastedmedim
Hasan Ali Hasan Ali
4 Jan 18 - 10:45
Teşekkür ederim
Yorumlar kapalıdır.Other Shares

Recent SharesYukarı