Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC


Güzel Dualar Güzel Dualar
@dualar
Güzel Dualar (6)
Güzel Dualar
Güzel Dualar
@dualar | 21 Apr 23 - 15:32

Sevgili kardeşlerim,

Ramazan ayının sonuna geldiğimiz bu mübarek günlerde, yine bir bayram coşkusu ile bir aradayız. Ramazan ayı boyunca tuttuğumuz oruçlar, yaptığımız ibadetler ve verdiğimiz sadakalarla, Rabbimizin rahmet, mağfiret ve lütuflarına kavuşmayı umuyoruz.

Bu özel günlerde, birbirim...
See more...

Güzel Dualar
Güzel Dualar
@dualar | 19 Apr 23 - 18:00

Elhamdülillah, Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Kadir gecesi, mübarek Ramazan ayının son on gününde yer alan en kıymetli gecelerden biridir. Bu gece, Yüce Allah'ın Kur'an-ı Kerim'i indirdiği gece olarak bilinmektedir. Kadir gecesi duası ise şu şekildedir:

"Allahümme inneke af...
See more...

Güzel Dualar
Güzel Dualar profil resmini güncelledi.
@dualar | 16 Apr 23 - 03:54

Sabret, Şükret, Dua Et.

Sabret, Şükret, Dua Et.
Güzel Dualar
Güzel Dualar
@dualar | 16 Apr 23 - 03:49

Ramazan Ayı Duası
Ya Rahman, Ya Rahim! Ramazan ayı geldi ve bizleri hoşnutluğuna nail et. Bu mübarek ayda bizi affet, rahmetinle kuşat ve hidayete erdir.

Allah'ım! Bizlere oruç tutmayı, Kur'an okumayı ve salih amel işlemeyi nasip et. Kalplerimizi ihlasla doldur, bize samimi bir niyet ver. Bizi k...
See more...

Güzel Dualar
Güzel Dualar
@dualar | 16 Apr 23 - 03:45

Pazar Günü Duası
Yüce Rabbimiz! Bugün Pazar günü, başka bir haftanın sonu ve yeni bir haftanın başlangıcı. Sana şükürler olsun ki, bize bu günü bahşettin ve bizleri hayatta tuttun.

Bizleri affet, rahmetin ve merhametinle kuşat. Kalplerimize imanı yerleştir, bizi doğru yola eriştir. Bize sağlık, ...
See more...

Güzel Dualar
Güzel Dualar
@dualar | 16 Apr 23 - 03:42

Elhamdülillah, Rabbim! Sen bize hayatı bahşettin ve bizi yeryüzünde yarattın. Senin sonsuz gücün ve merhametin bizi her zaman korur ve kollamaktadır. Bizleri affet, bize rahmet et ve bizi hidayete erdir. Bize sağlık, mutluluk ve huzur ver. Ailemize, sevdiklerimize ve tüm insanlığa iyilikler nasip et. Bizlere dünyada salih ameller yapma fırsatı ver ve ahirette de bizi cennetine kabul et. Amin.


Other Shares

Recent SharesYukarı