MSC

Pekmez ile pişiriyorum Pekmez ile pişiriyorum
@pekmezgirisim | 21 Eyl 18 - 17:18

Uzun bir aranın ardından Breaking bad dizisini kendimi izlemeye ikna ettim. Aranızda breaking bad izleyen var mı? Sizin dizi hakkında yorumlarınız nelerdir?
izlemedenokuyalim.blogspot.com/2018/09/breaking-bad.html

Uzun bir aranın ardından Breaking bad dizisini ken
5 Yorum | 2 Beğeni | 115 Tıklanma
Sms Whatsapp


5 Yorum
Adanalı Yunus Adanalı Yunus
21 Eyl 18 - 23:32
Bu dizi izlenir hocam. Gerçekten keyifle izlediğim dizilerden biri. 1 ay gibi kısa bir sürede bitirdim işten arta kalan zamanlarda izleyerek. Tamamen uyuşturucu sektörü ele alınmış. Hırsın ve inadın insanı ne hale sokabildiğini en iyi şekilde anlatan yapımlardan biri.
Pekmez ile pişiriyorum Pekmez ile pişiriyorum
22 Eyl 18 - 17:56
Adanali-01 vallah 1.sezonu bitirdim ama çok yavaş ilerliyor gibi hala efsane diyebileceğim bir bölüme denk gelmedim. Umarım ileri ki bölümlerde heyecan artar.
Adanalı Yunus Adanalı Yunus
23 Eyl 18 - 08:28
pekmezgirisim 1. Sezonda pek hareket yok. Yasadışı işlere başladiktan bir süre sonra başliyordu olaylar. Büyük ihtimal ikinci sezondan keyif alırsın ama yine kişilik meselesi. Herkes aynı şeyi sevecek değil sonuçta. Mesela ben The Flash dizisini çok seviyorum ama bir arkadaşım gereksiz diyor 😊
Pekmez ile pişiriyorum Pekmez ile pişiriyorum
23 Eyl 18 - 21:02
Adanali-01 Daradevil, Arrow gibi diziler her kesime hitap etmeyebilir. Bu yüzden çok normal :)
Adanalı Yunus Adanalı Yunus
28 Eyl 18 - 22:47
Evet öyle. Daredevil bana da çok sıkıcı geliyor. İzlerken uyuyorum hep. Bazı bölümler aksiyon dolu, rahatlıkla izlesem de bazı bölümler sanat filminden daha sessiz ve sakin. Hızını x2 yapıyorum yine fayda etmiyor 😂😂

Yorum yapabilmek için: GİRİŞ YAP

Hesabın yoksa: KAYIT OL


Diğer Paylaşımları