Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

organickmadam organickmadam
@organickmadam | 10 Aug 21 - 10:40

Online hazır giyim sektöründe erkek giyim seçeneklerinin yetersizliğine karşı hem ürün hem de hizmet olarak sektöre yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen Outfit Man, kendi bünyesinde oluşturduğu görsel içeriklerle de stil sahibi, cesur ve havalı Outfit Man erkeği tarzını oluşturmuştur.

Erkeklere ulaşılabilir, kaliteli ve çeşitli ürünler sunan Outfit Man, 2020 yılında erkek giyimi bir yaşam tarzı haline getirme misyonuyla yola çıkmıştır. Kurucuları Mert İndere ve Ömer Nazenin, çıktıkları bu yolda Batuhan Demir' i markaya kazandırmıştır. Uzmanlık alanlarını ve sektör tecrübelerini kullanarak markanın kısa sürede güvenilir marka, yüksek kalite algısı ile ivme kazanmasını sağladılar.

Outfit Man trend, konforlu ve kullanışlı ürün çeşitlerini bir araya getirerek, giyim konusunda erkeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Günlük casual tarzdan spor kıyafetlere, ev giyiminden ofis şıklığına her tarzı ve ihtiyacı kapsayan markanın ürün yelpazesinde jean, tshirt, eşofman, gömlek, pantolon modelleri, triko kazaklar, ceketler, pijama takımları, montlar ve daha fazlası mevcut.

www.outfit-man.com/

00392

Yorumlar kapalıdır.Other Shares

Recent SharesYukarı