FORUM SOSYAL SOHBET OYUN

Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Ankara Duşakabin Ankara Duşakabin
@izlemedenoku | 20 dec 18 - 22:48

Yarın netflix üzerinde gösterime girecek olan Bird box filminin incelemesi sizlerle.

Bird box – Kafes konu – yorum ve inceleme

izlemedenokuyalim.blogspot.com/2018/12/bird-box-kafes-konu-yorum-ve-inceleme.html

#birdbox #kafesfilm #film

Yarın netflix üzerinde gösterime girecek olan Bird
35379

3 Comment
Mehhat Mehhat
20 dec 18 - 23:48
Güzel bir yazıydı elinize sağlık. Hem korku hem de bilimkurgu içeren filmleri çok severim. Üstelik bu şekilde hayatta kalma mücadelesi, küresel bir sorun falan olursa tadından yenmez. Imdb puanının 6,6 olması biraz hayal kırıklığına uğrattı beni ama biraz da alışığım bilimkurgu filmlerinin düşük puana sahip olmasına. Genelde konu çok güzel olur ama çekimler yetersiz kalır. Ya da konu çok güzel olur ama senaryo çok kötü yazılmıştır. Ama buna rağmen ben yine de konuyu beğenirsem o filmi iyi ki izlemişim derim. Ufkumu açsın yeter. Tabii görsellik ve senaryo da çok önemli ama çok fazla film izleyen biri olarak zaten artık klasik film sahnelerinden çok filmin içinde ufkumu açacak, daha önce hiç aklıma gelmeyen bir hastalık, bir dünya, bir teknoloji olup olmadığına bakıyorum daha çok. O yüzden izleyip de beğendiğim imdb 5 ve 6 filmler çok olmuştur.

Bu filmde de "sıkıldığım için ileri sararak izledim" demişsiniz. Ben de pek hoşlanmıyorum sessiz sakin filmlerden. İzlediğim zama büyük ihtimal ben de hızını 1,25x veya 1,50x yaparak izlerim ama bilemiyorum tabi şuan.
Ankara Duşakabin Ankara Duşakabin
21 dec 18 - 01:57
mehhat çok fazla film izlediğimiz için tahmin edilebilir geliyor. Bu yüzden ileri sardım zaten. Film başta hoşuma gitmişti ama daha sonradan iyice sıradan bir hal alınca bitsin artık dedim. Başından 10 dakika izleyip direk son sahneye alınca bile filmi izlemiş sayılırsın bana göre. Zaten netflix yapımı olduğu için pek beklentim yoktu. Netflix'in şuana kadar beni heyecanlandıran bir filmi olmadı.
Selmacık Selmacık
23 dec 18 - 00:23
mehhat 5-6 puan olan filmler konusunda katılıyorum. Sanki daha çok duygusal filmler dikkat çekiyor. Hayat hikayeleri gibi. Bir de hangi tür film olursa olsun muhakkak aşk olacak. Bilimkurgularda bile aşk olunca çok tutuluyor. Özellikle de bizim ülkemizde 😊
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı