Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

graphicdzyn
graphicdzyn
@graphicdzyn | 23 Jun 20 - 18:45

herkese selam foruma yeni katıldım teşekkürler

52590

5 Comment
Admin Admin
25 Jun 20 - 00:38
Burası sadece bir forum değil. Hem forum, hem sosyal paylaşım, hem de sohbet sitesi. Şimdilik fazla üyemiz yok kendi çapımızda takılıyoruz. Hoş geldin... :)
graphicdzyn graphicdzyn
1 Jul 20 - 12:39
Alıntı: @admin
Burası sadece bir forum değil. Hem forum, hem sosy
olsun sıkıntı yok site tanıtımları yapıyorum paylaşımlar yaparak siteye faydalı olmaya çalışıcam
Admin Admin
2 Jul 20 - 00:12
Site tanıtımları için forumdaki site tanıtım kısmına konu açabilirsiniz. Orası daha uygun olur ve profiliniz de kirlenmez. Sağ üst köşeden menüye tıklayarak foruma gidebilirsiniz.
ceptekiler.com/forum
mbmkurye mbmkurye
13 Jul 20 - 12:08
İstanbul Kurye uzun yıllardır Motorlu Kurye sektöründe adını başarıyla duyurmuş bir firmadır. Herkesin bildiği gibi iş yerlerinde birçok dosya vardır. Bu dosyalar bazen alınan işle alakalıdır, bazen şirketle alakalı dökümleri bulundurur. İş yerinizle ilgili özel bilgileri her çalışanla paylaşmak bazen sorunlar yaratabiliyor.

En çok dikkat edilen de büyük şehirlerde her türlü insanla karşılaşabilmek mümkün olduğu için iş yeri sahipleri bu tarz dosyaları emanet etmeye korkuyorlar. Bu yüzden özel Kurye çalışmak onlar için hem güvenli hem rahat oluyor.
www.mbmavrupakurye.com
İstanbul Motorlu Kurye güvenli iş yaptığını deneyimleriyle kanıtlamış bir firmadır. Evraklarınızı istediğiniz yere istediğiniz zamanda güvenli ulaştırmak için gece gündüz demeden çalışmaktadır. Arabalı olarak kurye kiralandığı gibi istediğiniz yöntemlerle de seçim yapmanız mümkün.

Acil Kurye, Gece Kurye, Expres Kurye gibi seçeneklerle gönderebilirsiniz. İstediğiniz özel eşyalarınız ve ya dosyalarınız sizin için istediğiniz yere ulaştırılabilmektedir.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye güvenlik konusunda hiçbir zaman taviz vermemiş bir firmadır. Yetiştirilmesi imkânsız dediğiniz dosyalarınızı veya evraklarınızı Hızlı Kurye hizmetiyle istediğiniz yere, istediğiniz saatte birinci elden ulaştırılması çok fazla rağbet gören bir seçenektir. Yaya Kurye ise birbirine yakın semtlerde iş ortaklığı yapan iş yeri sahiplerinin tercih ettiği bir seçenektir.

Kendi çalışanınızdan farksız bir kurye elemanınızın olması içinizi rahatlatmaya yetebilir. Size yardımcı olabilecek bir Kurye her zaman elinizin altında olmalıdır. Böylelikle yoğun işlerinize ara vermeniz için yardımcı olunmuş olur.

İstanbul'da bir çok Moto Kurye firmaları vardır. Her birinin hizmet şekli benzer gibi gözükse de kalitesi farklıdır, motorlu kurye ücretleri farklıdır. Sizin için hız, güvenirlik önemli olduğu için ücret arka planda kalacağından bilinen firmaları ile çalışacaksınızdır.

Bilindiği gibi motorlu kurye arayanlar sayıca yüksektir ve bu yüzden sürekli bir rekabet içinde olan firmalar genelde kalite gibi önemli unsurları atlayarak ücrette indirim yapmakta ve maliyeti düşürmek için tecrübesiz eleman çalıştırmaktadırlar.

Bu yüzden istanbul moto kurye iş ilanları veya a2 ehliyetli motorlu kurye iş ilanları sürekli deneyimsiz eleman arayan firmaların ilanları ile doludur. Sizin tercihiniz hizmette kalite ve güvenden yana ise tercihiniz bizden yana olsun.
mbmkurye mbmkurye
13 Jul 20 - 12:10
www.mbmavrupakurye.com/karakoy-kurye
Karaköy Kurye uzman Moto Kurye kadromuz ile sizlere hızlı, güvenli Kurye hizmeti sunmayı hedeflemiş ve kaliteli hizmet sunma anlayışı ile sizlerin memnuniyetini kazanmış öncü birimimizdir.

Uzun yıllardır İstanbul Kurye olarak hizmet sunan firmamız Karaköy'de sizin için özel çalışma sunarak size Karaköy Kurye olarak hizmet sunma gereksinimini hissetmiş ve sizler için bu projesini hayata geçirmiştir.

Firma ve çalışanlarımız olarak uyumlu ve deneyimli takım arkadaşlarımızdan oluşan uzman kadrosu ile sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Firmamızda hizmet veren tüm personelimiz işinde profesyonel olup uzun yıllardır sektörde aktif olarak hizmet sunmaktadırlar.

Her zaman müşterilerimize karşı anlayışlı ve saygılı davranışları ile ilk etapta gönülleri fethetmişlerdir. Her zaman sevgi ve saygı çerçevesinde güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiş personelimiz işlerini de iş ve hizmet ahlakına uygun şekilde disiplinli olarak yerine getirmektedir.

Sizlere gerek Karaköy'de gerekse İstanbul genelinde Kurye adına her hizmeti sunmaktayız. Sizleri büyük bir dert olan trafik çıkmazından kurtarmak ve kaybedeceğiniz zamanı farklı olarak değerlendirerek kazanç elde etmeniz için kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak zamanında adresine ulaştırmaktayız. Bizi arayarak vermiş olduğunuz hizmet kaydını tercihinize göre gün içinde saatler dilimlerinde adresinizden teslim alarak bildirdiğiniz adrese ve kişiye ulaştırmaktayız.

Bize ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan edinebilirsiniz. Bizden talep ettiğiniz her hizmet firmamız güvencesindedir. Tüm talepleriniz özenle ve itina ile değerlendirilerek hızlı olarak teslim alınır ve adresine ulaştırılır.

Sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti sunmak için sürekli kendimiz ile yarışarak kalitemizi yukarıya taşımaktayız. Her şey sizlerin memnuniyeti için gerçekleştirilmektedir.

Karaköy Moto Kurye

Karaköy Moto Kurye gerek Karaköy'de olsun gerekse civarı olan beyoğlu, fatih, unkapanı gibi semtlerimizde ve İstanbul genelinde Moto Kurye hizmeti sunan firmamız kuruluşundan bu güne kadar müşteri odaklı olarak çalışarak %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Kurye hizmeti bizim işimiz olsa da müşterilerimizin öneri ve taleplerini dinleriz ve değerlendirerek işimize uyarlarız. Bu anlayış ve idrak ile hizmet sunduğumuzda müşteri memnuniyeti kaçınılmaz olmaktadır. Bu ilke ile çalıştığımızdan tüm görüş ve önerilerinize açığız. Bizden beklentilerinizi bize ulaştırmanızı öneriyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlere sınır koymuyor ve ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde sınır olmadığı gibi bölge olarak ta sınırımız yoktur. Tüm beklentilerinizi karşılamak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

Sizler için özel olarak Uçak Kurye, İlaç Kurye, Gece Kurye gibi hizmetlerde sunmaktayız. Hava yol koşullarına göre değişkenlik gösterme ihtimali olsa da normalinde gönderileriniz genelde en fazla 4 saat içerisinde teslim alınır ve teslim edilir.

Gönderi tercihinizi hızlı, acil, express veya VIP olursa süreler tercihinize göre kısalır. Abonemiz olursanız gönderi ücretlerinizi daha ekonomik gerçekleştirebilirsiniz.

Abone olmak veya daha detaylı bilgi edinmek için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Karaköy Moto Kurye en yakın çözüm ortağınız
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı