Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Kullanım Kılavuzu
Merhaba, site biraz incelenince hemen anlaşılacak bir arayüze sahip ama gelin bu süreyi biraz daha kısaltıp daha çabuk öğrenelim.

PAYLAŞIM;
Giriş yapar yapmaz haber akışı sayfası karşınıza çıkar, paylaşımlarınız ve takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları haber akışında görünür. Paylaşımı silmek istediğinizde sağ üstündeki [x] simgesine tıklamanız ve onaylamanız yeterli.

Paylaşım yaparken 3 kitle seçeneğiniz mevcut.
*Sadece Ben: Paylaşımınızı paylaşırken kitleyi "Sadece Ben" yaparsanız, paylaşımınızı sizden başkası göremez, beğenemez ve yorum yapamaz. Not tutar gibi paylaşım yapabilirsiniz.
*Sadece Takipçiler: Sadece takipçiler yaparsanız, sadece siz ve sizi takip edenler görebilir, beğenebilir ve yorum yapabilir.
*Herkese Açık: Herkese Açık yaparsanız, herkes profilinize girdiğinde paylaşımınızı görebilir, beğenebilir ve yorum yapabilir. Ayrıca herkese açık paylaşırsanız üst menüdeki "Anbean" sayfasında da paylaşımınız yayınlanır ve böylece daha çok takipçi kazanabilirsiniz.

ENGELLEME;
Mesajla veya yorum yaparak sizi rahatsız edenleri profillerine girip sağ üstte bulunan "Engelle" linkine tıklayarak engelleyebilirsiniz. Böylece size mesaj atamaz ve paylaşımlarınıza yorum yapamazlar. Sadece herkese açık paylaşımlarınızı kısıtlı olarak görebilirler. Engellediğiniz kişiler takip listenizden de çıkartılır ve siz de onların takip listesinden çıkarılırsınız.

MESAJLAŞMA VE SOHBET;
Mesajlaşmak istediğiniz kişinin profiline girip "Mesaj Gönder" linkine tıklamanız yeterli, mesajlaşma sayfası açılacaktır.

TAKİPLEŞME;
Takip etmek istediğiniz kişinin profiline girin ve "Takip et" linkine tıklayın. Takip ettikten sonra anasayfanızda o kişinin de paylaşımlarını görebilir, beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Ayrıca kendi profilizde kaç kişiyi takip ettiğinizi ve sizi kaç kişinin takip ettiğini görebilirsiniz.

YORUMLAR;
Paylaştıklarınıza yapılan yorumları siz de silebilirsiniz. İstemediğiniz yorumları sağ üstündeki [x] simgesine tıklayarak silebilirsiniz.

MENÜ;
Ekranın sağ üstünde bulunan menü sayfasında tüm ayarlar ve kısayollar mevcut.

Kurallara uymayan ve diğer kullanıcıları rahatsız edenlerin hesabı kapatılabilir.

News, entertainment, information, chat and more...