Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Anıl Çağlıyan
Anıl Çağlıyan
@anilcagliyan | 1 May 19 - 15:46

Siteye giripte paylaşım yapmayan, beğeni yapmayan, yorum yapmayan da ne biliyim ! Bana samimi gelmiyor. Türklere biraz destek olun. Gidip facebook gibi platformlarda takılacağınıza burada birşeyler yapmaya çalışın.

35929

3 Comment
Admin Admin
2 May 19 - 12:50
İnsanlar eğlenecekleri yerlere takılır, direkt olarak kendi çıkarlarına olmayan bir şey için kimse çabalamaz. Hepimiz böyleyiz. Diğer platformlarda da düzenli paylaşım yapanlar yapmayanlardan daha azdır. Genelde ticari amaçlı hesaplar düzenli paylaşır, kişiler ise takip eder ve nadiren aktif olurlar. Örnek olarak 100bin kişilik sayfalarda yorum yapan en fazla 1000 kişidir. Geri kalan 99bin kişi okuyup geçer.
Admin Admin
2 May 19 - 12:55
Burda da birkaç ay öncesine kadar hikayeler, fıkralar, haberler olarak paylaşım yapıyordum. Bu şekilde düzenli paylaşım yapınca giriş yapan ve paylaşım yapan kişi sayısı biraz daha fazlaydı şimdiye göre. Şimdi ben o tür paylaşımları bırakınca yavaş yavaş giriş yapanlar da azaldı. Yani aktivite olmayan yerde kalmıyor kimse normal olarak :)
İlayda Deniz İlayda Deniz
10 May 19 - 18:16
admin keşke devlet böyle yerlere verilen desteği arttırıp kolaylaştırsa. Burası olmayada bilir başka bir yer de olabilir. Büyük şirketler var ama kimse birşey yapmıyor. Burasıda gördüğüm en kullanışlı yerlerden biri. Biraz uğraşılsaydı çok iyi yerlere gelirdi bence. Feys bile burdan daha karmaşık geliyor bana ama sanırım boşa gidecek bukadar emeğiniz
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı