Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Anıl Çağlıyan Anıl Çağlıyan
@anilcagliyan | 8 Feb 19 - 01:02

Evliliğin ardından kendini farklı bir sarmalın için de bulduğunu ifade eden Nagehan Şaşmaz, Necati Şaşmaz'ın kendisini birçok kez tanıklar önünde seçilmiş kişi 'MEHDİ' ilan ettiğini iddia etti, tabi basın yasağından dolayı haberimiz olmadı.

Son 1 aydır bu MEHDİ haberlerini çok fazla görmeye başladım. Sanırım Adnan Oktar tarafından boş kalan koltuk doldurulmaya çalışılıyor. Nasreddin Hocanında dediği gibi "ya tutarsa !"

Evliliğin ardından kendini farklı bir sarmalın içi
761160

7 Comment
Mehhat Mehhat
8 Feb 19 - 01:58
Necati Şaşmaz olayını bilmiyorum ama kendini mehdi ilan eden kişi sayısı gerçekten de arttı ülkemizde. Üstelik bu sadece Türkiye'de olan kısmı. Diğer ülkelerde de en az bu kadarı var. Geçen sene okuduğum bir haberde neresi olduğunu hatırlayamadığım bir ülkede adamın biri ölüleri diriltebildiğini ileri sürmüş ve arkasında bir kalabalıkla mezarlığa gidip bir ölüyü topraktan çıkarmış. Meraklı kalabalığın gözü önünde elinden geleni yapsa da becerememiş tabi. Sonra da beceremediği için polisler tutuklamış adamı. Yani düşünebiliyor musun, adama bunu yapma şansını vermişler. O şansı tanıyanlara ne demeli şimdi? :)
Anıl Çağlıyan Anıl Çağlıyan
8 Feb 19 - 03:28
mehhat aynen bende okumuştum o haberi. Ama tutuklandığını falan bilmiyorum. Bunların bide binlerce takip edeni oluyor. İşte ya tutarsa mantığı herkes bir şeyler deniyor zengin olmak için herhalde :)
Anıl Çağlıyan Anıl Çağlıyan
8 Feb 19 - 03:31
mehhat birde az önce video gördüm kara çarşaflı vatandaşlar mahmut hoca dedikleri birine gitmek için otobüslerle gelmişler. Vatandaş videoya çekmiş 10binlerce kişi var diye anlatıyor. Normal zamanda sokakta böyle insanları zar zor görüyoruz. Böyle sosyal medyada görünce şaşırıyor insan.
Adanalı Yunus Adanalı Yunus
8 Feb 19 - 08:47
Yok daha neler! Necati şaşmaz mı ben mehdiyim demiş yoksa ben mi yanlış anlıyorum 😨
Anıl Çağlıyan Anıl Çağlıyan
9 Feb 19 - 00:25
Adanali-01 Kurtlar vadisinde ölümsüz olmasının sonucu işte :)
Zeynep028 Zeynep028
9 Feb 19 - 17:38
Bende haberlerde görünce inanamamıştım bir an ama işte şöhret her insanı bu hale getirebiliyor. Bir de eşine sana polat alemdar gibi davranırım diye tehditler etmiş. Son zamanlarda nedir bu kadınlara şiddet ya anlamadım. Anlaşamıyorsanız baştan girmeyin bu işe. Futbolcu arda, ahmet kural, mustafa ceceli, alişan, necati şaşmaz. Hepsi peşpeşe geldi sanki
Aşık Ali Aşık Ali
11 Feb 19 - 11:09
Yazık şöhret herkesi bozuyor galiba. İnsan içideki beşeri hala öldürüp medeni olamamış
Yorumlar kapalıdır.Other Shares

Recent SharesYukarı