FORUM SOSYAL SOHBET OYUN

Haber,sohbet,sağlık,hikaye,MSC

Admin Admin
@admin | 25 Mar 17 - 11:10

Yenilik: Puan Sistemi ve Puan Sıralaması
Artık puan sistemi ile site içi aktivitelerinizden puan kazanabileceksiniz! Puan sıralaması ile en çok puan kazananları görebilirsiniz. Hediye olarak şuan kayıtlı olan üyelerimize 50 puan hediye verilmiştir.

Nasıl Puan Kazanılır?
1) Paylaşım yapınca 1 veya 2 puan kazan: "Herkese açık" paylaşım yaptığınızda 2 puan, "sadece takipçiler" olarak paylaşım yaptığınızda ise 1 puan kazanırsınız. "Sadece ben" olan paylaşımlar puan kazandırmaz. Sildiğiniz paylaşımlarda da -1 veya -2 puan eksilir hesabınızdan. Böylece puan kazanmak için çok konu açıp kapatmaz kimse.

2) Yorum yapınca puan kazan: paylaşımlara yorum yaptığınızda 1 puan kazanırsınız. Kendi paylaşımlarınıza yorum yaptığınızda puan kazanamazsınız. Böylece hileli puanlar engellenmiş olur. Yorumlarınız silindiğinde puan da eksilir.

3) Online kalarak puan kazan: Sitede kaç dakika online kalırsanız o kadar puan kazanırsınız. Örneğin 35dk online kalan kişi, çıkış yaptığında 35 puan kazanır. DİKKAT: Çıkış yap linkine tıklamadan çıkanların puanı hesaba eklenmez! Çıkış yap linkine tıkladığınızda puanınız hesaplanıp kaydedilir.

4) Takip ederek puan kazan. Birini takip ettiğinizde hem siz, hem de karşı taraf 1 puan kazanırsınız. Takip etmekten vazgeçtiğiniz zaman da her iki taraftan 1 puan azalır.

5) Birine ilk mesajı siz attığınızda: Daha önce hiç konuşmadığınız birine ilk mesajı siz attığınızda 5 puan kazanırsınız.

33759

3 Comment
Keremcan Keremcan
25 Mar 17 - 15:24
Iyiymis :)
Admin Admin
25 Mar 17 - 15:41
Evet, sitede biraz heyecan olsun. Daha gelecek özellikler :)
İlayda Deniz İlayda Deniz
25 Mar 17 - 21:29
çok güzell :)
You need to login to comment. LOGIN

If you do not have an account, sign up. REGISTER


Other Shares

Recent SharesYukarı